Migawki

B5 Audi A4 [Typ 8D] 1995-2001
Audi A4, B5 [Typ 8D] (1995-2001)

Pierwsza generacja tego modelu Audi trafiła na rynek w 1994 roku. Samochód ten standardowo wyposażony był w benzynowe silniki o pojemności 1.6 (ADP, AHL, ARM, ANA, ALZ), 1.8 (ADR, APT, ARG, AVV), 2.4 (APZ, AMM, AGA, ALF, APS, ARJ, AML), 2.6 (ACZ, ABC) i 2.8 (AAH, ACK, APR, AMX, ALG) oraz diesle o pojemności 1.9 (AFF, 1Z, AHU, AHH, AFN, AVG, AJM, ATJ) i 2.5 (AFB, AKN), których moc przenoszona była na przednie koła.

Share this!
 

Tłumacz

English French German Polish Russian
20091025_1968345707_maj_art1234_10102009_3_l.jpg

Witamy na portalu Klubu AUDI TECH TEAM Poleć znajomemu
Oceny: / 5
KiepskiŚwietny 
 
Odsłon 18664

Twój samochód to Audi? A może planujesz zakup Audi? Interesujesz się motoryzacją? Motoryzacja jest Twoją pasją? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Zatem co powiesz na spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i zabawę w doborowym towarzystwie wśród Pasjonatów Audi?

Zapraszamy Cię serdecznie na nasze forum dyskusyjne zrzeszające Miłośników, Użytkowników i Pasjonatów marki AUDI. U nas na forum AUDI TECH TEAM znajdziesz wszystko co ma związek z zakupem, eksploatacją, tuningiem i profesjonalnym przygotowaniem do wyścigów aut marki Audi z silnikami benzynowymi, oraz diesel i turbo-diesel. Zgłębisz historię marki, charakterystykę modeli oraz znajdziesz mnóstwo materiałów technicznych. Wiele porad motoryzacyjnych, instrukcje, ciekawostki motoryzacyjne i sporo pasji przejawianej przez Klubowiczów AUDI TECH TEAM. Dyskusje, spotkania klubowe, tuning, warsztat, porady, LPG. Na naszym forum można wymieniać się swoimi wrażeniami, sugestiami oraz poradami związanymi z eksploatacją pojazdów marki Audi.. i nie tylko. Zapraszamy wszystkich fanów i Pasjonatów Audi.

AUDI TECH TEAM

Portal AUDI TECH TEAM jest zintegrowany z naszym forum, dlatego, gdy rejestrujesz się tutaj, to masz automatycznie takie samo konto na naszym forum, sytuacja jest analogiczna, gdy rejestrujesz się na forum, to posiadasz również konto tutaj, na portalu klubowym.


Share this!

Cytuj artykuł na swojej stronie Ulubione Powiadom znajomego Dodaj do del.icio.usKomentarze użytkowników (0) RSS feed komentarz

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment  © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »