Migawki

B5 Audi A4 [Typ 8D] 1995-2001
Audi A4, B5 [Typ 8D] (1995-2001)

Pierwsza generacja tego modelu Audi trafiła na rynek w 1994 roku. Samochód ten standardowo wyposażony był w benzynowe silniki o pojemności 1.6 (ADP, AHL, ARM, ANA, ALZ), 1.8 (ADR, APT, ARG, AVV), 2.4 (APZ, AMM, AGA, ALF, APS, ARJ, AML), 2.6 (ACZ, ABC) i 2.8 (AAH, ACK, APR, AMX, ALG) oraz diesle o pojemności 1.9 (AFF, 1Z, AHU, AHH, AFN, AVG, AJM, ATJ) i 2.5 (AFB, AKN), których moc przenoszona była na przednie koła.

Share this!
 

Tłumacz

English French German Polish Russian
20091013_1397440439_800px-audi_80_b1_v_sst.jpg

Wieści Klubowe
Witamy na portalu Klubu AUDI TECH TEAM Poleć znajomemu
Oceny: / 5
 
Odsłon 18659

Twój samochód to Audi? A może planujesz zakup Audi? Interesujesz się motoryzacją? Motoryzacja jest Twoją pasją? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Zatem co powiesz na spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i zabawę w doborowym towarzystwie wśród Pasjonatów Audi?

Zapraszamy Cię serdecznie na nasze forum dyskusyjne zrzeszające Miłośników, Użytkowników i Pasjonatów marki AUDI. U nas na forum AUDI TECH TEAM znajdziesz wszystko co ma związek z zakupem, eksploatacją, tuningiem i profesjonalnym przygotowaniem do wyścigów aut marki Audi z silnikami benzynowymi, oraz diesel i turbo-diesel. Zgłębisz historię marki, charakterystykę modeli oraz znajdziesz mnóstwo materiałów technicznych. Wiele porad motoryzacyjnych, instrukcje, ciekawostki motoryzacyjne i sporo pasji przejawianej przez Klubowiczów AUDI TECH TEAM. Dyskusje, spotkania klubowe, tuning, warsztat, porady, LPG. Na naszym forum można wymieniać się swoimi wrażeniami, sugestiami oraz poradami związanymi z eksploatacją pojazdów marki Audi.. i nie tylko. Zapraszamy wszystkich fanów i Pasjonatów Audi.

AUDI TECH TEAM

Portal AUDI TECH TEAM jest zintegrowany z naszym forum, dlatego, gdy rejestrujesz się tutaj, to masz automatycznie takie samo konto na naszym forum, sytuacja jest analogiczna, gdy rejestrujesz się na forum, to posiadasz również konto tutaj, na portalu klubowym.


Share this!

Komentarze uzytkownika Cytuj artykuł na swojej stronie Ulubione Powiadom znajomego Dodaj do del.icio.us
Wlepki Klubowe już są! Poleć znajomemu
Oceny: / 11
Czytaj całość
 
Odsłon 11123

pierwsza edycja wlepek Klubowych Audi Tech Team Informujemy, ze ruszyła pierwsza edycja wlepek Klubowych Audi Tech Team.

Jesli jesteś zainteresowany wlepą klubowa, skontaktuj się z Administracją Audi Tech Team i dołącz do naszej społeczności.

Zbliża się zima, a nasze Niunie nadal mają gołe klapy bagażnika. Nie zostaje nic innego jak oznajmić, że wlepy już są gotowe. W efekcie końcowym wyszły jak na foto, czyli w kolorze czarnym z kolorowym nadrukiem. Wlepki są zabezpieczone przed promieniami UV tak, że nie ma co się przejmować, że po czasie nam wyblakną.

Share this!

Komentarze uzytkownika Cytuj artykuł na swojej stronie Ulubione Powiadom znajomego Dodaj do del.icio.us
AUDI TECH TEAM na Facebooku Poleć znajomemu
Oceny: / 2
Czytaj całość
 
Odsłon 11754

Nasz Klub ma swoją stronę na Facebooku. Zostań naszym Fanem, to nic nie kosztuje, wystarczy zarejestrować się na Facebooku i zostać Fanem naszego Klubu na tym portalu...

Share this!

Komentarze uzytkownika Cytuj artykuł na swojej stronie Ulubione Powiadom znajomego Dodaj do del.icio.us